Pazar , Ağustos 9 2020

Mini Kulüp Etkinlikleri

Oasis Mini Kulüp, minik ziyaretçilerinin eğlenirken öğrenecekleri, hayal güçlerini zenginleştirebilecekleri etkinlikleri ve gelişimlerine destek olacak atölye çalışmalarını ocak ayında da gerçekleştiriyor. Ocak ayının ilk iki haftasında yoğun bir katılım ile gerçekleşen etkinlikler tüm eğlencesiyle devam ediyor.

Oasis Mini Kulüp ocak ayı etkinlikleri, 18 Ocak Cumartesi günü, Grimm Kardeşler’in yazıya geçirdiği ve çocukların çok sevdiği masaldan uyarlanan “Uyuyan Güzel Tiyatrosu ve Yaratıcı Drama Atölyesi” ve 25 Ocak Cumartesi günü, renklerin büyülü dünyasına keyifli bir yolculuğa dönüşecek “Gökkuşağına Yolculuk Tiyatrosu ve Gökkuşağı Atölyesi” ile devam edecek. Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşen tiyatro ve atölye etkinliklerine katılım sağlayan iki şanslı çocuk, ay sonunda Oasis Armağan Oyuncak‘tan kostüm kazanma şansını yakalayacak. Her ayın son cuma günü Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşen doğum günü kutlamaları oğlak burcu çocuklarının doğum günü partisi ile devam edecek. Her ay ücretsiz olarak düzenlenen doğum günü partisi programı içerisinde sihirbaz şov ile yüz boyama, doğum günü pastası ve sürpriz hediyeler doğum günü çocuklarına sunulacak.

3-10 yaş aralığındaki çocukların katılım sağladığı Oasis Mini Kulüp etkinlikleri için Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi danışma noktasındaki üyelik formunun doldurularak Oasis Kartlı olunması yeterli. Oasis kart sahibi ziyaretçiler Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi etkinlik ve kampanyalarından haberdar olabilecek.

Kontrol Et

Vali ve Kaymakamlar Denetim yaptı

Koronovirüs salgını ile etkin mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı genelgesi ile tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir