Cumartesi , Haziran 22 2024

Bodrum 3. Çikolata & Kahve Festivali Başlıyor

Bodrum’un ilk ve tek  Çikolata & Kahve Festivali  05-07 Nisan 2024 tarihlerinde Bodrum Oasis Alışveriş Merkezi’nde kahve ve çikolata severleri ile  buluşuyor.

Üçüncüsü kez gerçekleşecek olan Çikolata & Kahve Festivali 05-07 Nisan 2024 tarihlerinde Bodrum Oasis Alışveriş Merkezinde ziyaretçilerini ağırlayacak. Damakların şenleneceği bu özel festival de kahve ve çikolata tutkunları farklı tatları deneyimleme fırsatı bulacak.

Girişin ücretsiz olduğu festivalde Vedat Sarı Dj performansının yanında gün boyu sürecek eğlenceli, keyifli aktivitelere ve kahve ile ilgili eğitici panellere de ev sahipliği yapacak. Birçok markanın ürünlerini meraklılarıyla üçüncü kez buluşturacağı festivalde dolu dolu 3 gün yaşanacak.  Oasis Alışveriş Merkezi’nde sadece büyükler değil, çocuklarda aileleri ile Festival’de eğlenceye ve çikolata doyacaklar.

Bodrum Çikolata ve Kahve Festival’in yaratıcısı Gülay Ece Harmandaoğlu katılımcı birçok firmanın piyasaya yeni sürdükleri ürünleri Festival’de ziyaretçilerle buluşturacağını söyleyerek şu bilgileri verdi: Festivalimizde büyüklere ve çocuklara atölyeler, söyleşiler hazırladık. Engin Varol ile çeşitli kahve atölyelerinde kahve ile ilgili pek çok bilgiye keyifli dakikalar geçirerek ulaşacaklar. Daha pek çok sürprizinde olacağı tüm etkinliklerimizin ücretsiz olduğu Festivalimizi  3. Kez  hayata geçirdiğimiz  için çok mutluyuz. Bodrum’u bu sene de çikolata ve kahve kokusu saracak.” dedi.

Kontrol Et

Amiral Turgut Reis’i Anma Etkinlikleri

Amiral Turgut Reis, ölümünün 459. yıl dönümünde Bodrum Belediyesi tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklerle anılacak. Bodrum …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir