Salı , Ekim 27 2020

Bebeklere Özel SPA Merkezi

Bodrum’un ilk bebek SPA’sı açılıyor

Bodrum’un il bebek SPA merkezi Lucky Baby SPA kapılarını açıyor.Anne-bebek aktiviteleri başta olmak üzere , hamile yogası, floating, hidroterapi seanslarının yer alacağı SPA merkezinde ana tema bebeklerin mutluluğu.

Aslı Duman’ın kuruculuğunu yapmış olduğu Lucky Baby SPA’da alanında uzman eğitimli personeller ile bebeklerin ve ailelerinin mutluluğunu arttırmak ve bebeklerin dünyaya adapte olma süreçlerine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

4.5 yaşında bir kız, 5 aylık erkek bebek sahibi olan Aslı Duman  bebekler ile ilgili her şeyin kendisini çok keyiflendirdiğini ifade ederek,” İşten sonra yaşadığım tecrübeler ve eğitimlerle bu süreçleri taçlandırarak yeni bir sektöre girmek istedim. Bebeklerin dünyaya adapte olma süreçleri, onların bu süreçlerine dokunmak destek olmak beni çok keyiflendiriyor. Bu iş benim işim dediğim yola çocuklarım sayesinde başladım. Onlarla tattım bu duyguyu ve yaşadım. Bu yüzden ‘her bebek şanslı’ cümlesi benim ilkem oldu. Ve bu yolda yürüyerek ’mutlu bebekler mutlu anneler’ diyorum” şeklinde konuştu.

Lucky Baby SPA’nın amacının öncelikle bebeklere hizmet etmek olduğunu belirten Duman, “0-36 ay bebekler için Lucky baby SPA’da yüzme, jakuzi ve masaj keyfi sunmaktayız. Her bebeğimiz için kilo tartımı yaptıktan sonra mayo bezlerini giydirip yüzme işlemine alıyoruz. Floating(yüzme) ardından hidroterapi(baloncuk dansı) ardından masaj kısmına alıyoruz. Suda rahatladıkları için masajda onları rahatlatıyor. Her bebeğimiz merkezinizden ayrılırken sularımızı boşaltıyor küveti temizliyor ve bir sonraki bebek için yeni su dolduruyoruz. Sularımız şebeke suyudur. özel filtre sisteminden geçiriyoruz. Ayrıca suyun pH değerlerini seyreltici sistemden geçirerek havuzlarımızı dolduruyoruz. Ardından bebekler havuza girmeden önce suyumuz 5 dk mantar ve bakterilere karşı ozonlama sisteminden geçiyor. Her bebek için sular özel olarak doldurulup boşaltılıyor. Ayrıca merkezimiz günlük olarak ozonlanmaktadır” dedi.

Bebeklerin havuzlarda anne ve babalarından ilk defa bağımsız bir şekilde ayrıldığını ifade eden Duman, böylece bebeklerin kendi hareketlerini keşfetme imkanı bulduğunu belirtti. Bebekler ile birlikte anneler ve anne adayları içinde programlar hazırladıklarını söyleyen Aslı Duman 26 Şubat  Çarşamba günü saat 16:00’da gerçekleşecek açılışa tüm anneleri ve bebeklerini davet etti.

Kontrol Et

Bodrum’da Cumhuriyet Ve Hayat Sohbetleri

Bodrum Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün en kıymetli mirası olan Cumhuriyetin 97’nci yıldönümünü, ünlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir